Dyspensery do folii stretch

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą produktów przemysłowych wysokiej jakości. Dyspensery do folii stretch to jedna z wielu dostępnych opcji w sklepie, w którym znajdziesz idealne rozwiązania dla siebie, pracowników oraz firmy. W celu łatwego rozróżnienia stworzyliśmy podkategorie, w których wyszczególniliśmy artykuły stalowe. Są to trzy urządzenia o symbolach AL2, AL3, AL4. Dwa pierwsze są niebieskie, a ostatni jest czerwony. Są to bardzo solidne i trwałe wyroby wykonane w dużej mierze z metalu. Mają także dobrze wyprofilowane gumowe uchwyty, które ułatwiają pracę. Model AL3 dodatkowo wyróżnia się regulowanym ramieniem. Dzięki tej funkcji może obsługiwać tuleje o szerokości od 300 mm do 500 mm.

Dyspensery do folii stretch – postaw na niezawodność

Zadbaliśmy o to, żeby nasi Klienci mogli korzystać wyłącznie z wysokiej jakości produktów. Niezależnie więc od tego, na który dyspenser do folii stretch się zdecydujesz, z pewnością spełni on Twoje oczekiwania i znacznie ułatwi pracę. Przekonaj się sam już teraz i wybierz jeden lub wiele artykuł z tej kategorii.

Dyspenser do folii stretch Dyspenser do folii stretch
Producent: Alpako
Cena:

5,61 zł

Cena netto: 4,56 zł

szt.
zobacz więcej
Dyspenser do folii stretch 6szt Dyspenser do folii stretch 6szt
Producent: Alpako
Cena:

32,99 zł

Cena netto: 26,82 zł

szt.
zobacz więcej
Dyspenser do folii stretch AL1 Dyspenser do folii stretch AL1
Producent: Alpako
Cena:

23,45 zł

Cena netto: 19,07 zł

szt.
zobacz więcej
Dyspenser do folii stretch Al10 komplet: 2szt Dyspenser do folii stretch Al10 komplet: 2szt
Producent: Alpako
Cena:

49,80 zł

Cena netto: 40,49 zł

szt.
zobacz więcej
Dyspenser do folii stretch AL6 Dyspenser do folii stretch AL6
Producent: Alpako
Cena:

32,34 zł

Cena netto: 26,29 zł

szt.
zobacz więcej
Nożyk do folii stretch Nożyk do folii stretch
Producent: Alpako
Cena:

15,53 zł

Cena netto: 12,63 zł

szt.
zobacz więcej
Dyspenser do folii stretch AL3 Dyspenser do folii stretch AL3
Producent: Alpako
Cena:

155,27 zł

Cena netto: 126,24 zł

szt.
zobacz więcej
Dyspenser do folii stretch AL4 Dyspenser do folii stretch AL4
Producent: Alpako
Cena:

178,35 zł

Cena netto: 145,00 zł

szt.
zobacz więcej

Dyspenser do folii strech to usprawnienie procesu pakowania produktów. 

Prezentowane na naszej stronie internetowej urządzenia doskonale sprawdzą się w każdym miejscu, gdzie występuje potrzeba przygotowania towaru do wysyłki. W związku z tym mogą one zostać zastosowane w magazynach, firmach produkcyjnych czy też biurach. Dlaczego dyspenser do folii stretch jest tak użytecznym narzędziem w codziennej pracy? Przede wszystkim umożliwia szybsze wykonywanie czynności przy jednoczesnym mniejszym zaangażowaniu potrzebnych do tego sił. Oszczędność czasu przy pakowaniu produktów pozwala także na większą wydajność oraz efektywność, co w dłuższej perspektywie może przełożyć się także na oszczędność pieniędzy. 

Dyspensery do folii stretch - różne warianty w ofercie Taśmowo.pl 

W asortymencie posiadamy zarówno modele wykonane z metalu, jak i plastiku. Urządzenia stalowe charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz solidnością i w głównej mierze przeznaczone są do aplikowania rolek o szerokości do 500 mm. W obrębie tej grupy produktów na wyróżnienie zasługuje model AL3, który obsługuje rolki o szerokości do 300 do 500 mm. Ponadto przygotowaliśmy również plastikowe dyspensery do folii stretch. Są one proste w obsłudze, funkcjonalne oraz nieco tańsze niż ich metalowe odpowiedniki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami znajdującymi się przy każdym z produktów, a w razie wystąpienia pytań, służymy pomocą. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl