Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO WWW.TASMOWO.PL

 

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep internetowy dostępny pod adresem internetowym www.tasmowo.pl prowadzony jest przez 

ALPAKO POLAND spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

NIP: 7292405226

REGON: 472255378

Kontakt tel: (42)6826464

informujemy, iż dokonanie rejestracji oraz utworzenie Konta w sklepie www.tasmowo.pl jest jednoznaczne z zapoznaniem się Kupującego z treścią regulaminu oraz jego akceptacją, a także akceptacją polityki RODO

Postanowienia niniejszego Regulaminu nie mają na celu wyłączać ani ograniczać jakichkolwiek praw Klienta będącego jednocześnie Konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.), przysługujących mu na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku niezgodności postanowień niniejszego Regulaminu z powyższymi przepisami, pierwszeństwo mają te przepisy.

2. WARUNKI ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem : strony internetowej sklepu www.tasmowo.pl - całodobowo; e-mail: sklep@tasmowo.pl, telefonicznie tel. +48 609358413 w dni robocze w godzinach 8:00-16:00.

Średni czas realizacji zamówienia:

Towary dostępne na stanach magazynowych: Wysyłka lub odbiór osobisty następują 24h – 48h od złożenia zamówienia.

Towary wymagające przygotowania (taśmy dwustronnie klejące, taśmy jednostronnie klejące, wykroje samoprzylepne): Wysyłka lub odbiór osobisty następują do 7 dni roboczych od zamówienia i dokonania przedpłaty.
Zamówienie taśmy dwustronnej z dostawą na dzień następny obciążone jest dodatkową opłatą za Usługę Expres. Jest to dodatkowy koszt w wysokości 40,00zł netto. Zamówienie z Usługą Expres musi zostać potwierdzone przez sprzedawcę i opłacone przez zleceniodawcę w dniu zamówienia do godziny 12:00

Produkty z nadrukiem indywidualnym: Wysyłka następuje w 14 do 21 dni roboczych od dokonania przedpłaty oraz pisemnej akceptacji wzoru graficznego zamawianego produktu.

3. PŁATNOŚCI

Ceny podane w Sklepie internetowym wyrażone są w polskich złotych i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Do każdego Zamówienia dołączany jest paragon lub na życzenie faktura VAT. Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia. 

  • Płatność PayU
  • Przedpłata na rachunek bankowy sprzedawcy
  • Pobranie przy odbiorze towaru
  • Płatność przy odbiorze
  • Vat 0% dla kontrahentów z Unii Europejskiej

4. DOSTAWA

Wybór sposobu dostarczenia przesyłki dokonywany jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia. Kupujący może wybrać następujące sposoby odbioru zamówionych Produktów:

- Przesyłka kurierska (Firma InPost; Fedex)

- Paczkomaty InPost. Koszty wysyłki podane są w cenniku. Kupujący jest informowany o kosztach wysyłki podczas składania Zamówienia. Koszty dostawy ponosi Kupujący.

Uszkodzenia i braki powstałe w transporcie:

Przesyłka zawiera towar zapakowany zgodnie z przesłanym zamówieniem. Sprzedawca zobowiązuje kupującego do sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności spedytora doręczającego. W przypadku uszkodzeń lub braków należy spisać protokół szkody. Jest to warunkiem pozytywnie rozpatrzonej reklamacji z tytułu braków lub uszkodzeń powstałych w trakcie transportu. Obowiązek sprawdzenia zawartości przesyłki dotyczy także przesyłki, gdzie nie widać ingerencji osób trzecich.

5. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Kupującemu, który jest Konsumentem w rozumieniu ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271 ze zm.), przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. Wzór odstąpienia od umowy dostępy pod linkiem: Formularz zwrotu towaru Sprzedawca gwarantuje zwrot ceny Produktu oraz kosztów wysyłki Produktu do Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, na konto bankowe wskazane przez Kupującego. Koszty wysyłki zwracanego Produktu ponosi Kupujący. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Wyżej wymienione zasady rozpatrywania zwrotów i reklamacji dotyczą umowy zawartej pomiędzy przedsiębiorcom i konsumentem a nie pomiędzy przedsiębiorcami. Wszelkie warunki zwrotów i reklamacji złożonych przez przedsiębiorce ustalane są indywidualnie.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Zmiany obowiązują z chwilą ich ogłoszenia na stronie internetowej Sklepu internetowego. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, o których mowa w niniejszym punkcie, będą realizowane na zasadach obowiązujących w momencie ich składania. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie będą miały właściwe przepisy prawa, w szczególności ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141, poz. 1176 ze zm.) oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271 ze zm.). Regulamin obowiązuje od dnia 30.04.2018

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl